Ranking kredytów hipotecznych – listopad 2017

Tak prezentuje się aktualny ranking kredytów hipotecznych na listopad 2017:

1. PKO BP – Kredyt hipoteczny

Bank PKO BP daje gwarancję dofinansowania aż 90% wartości nieruchomości. Okres kredytowy wynosi maksymalnie 35 lat. W bank PKO BP prowizje związane z zaciągnięciem kredytu hipotecznego wynoszą od 0,00% do 3,50%. Przez miesiąc w ciągu roku korzystać można z wakacji kredytowych, a 25% wartości zadłużenia przeznaczyć na dowolne cele.

2. Bank Millenium – Kredyt hipoteczny

W Banku Millenium kredytobiorca może liczyć na dofinansowanie nawet 90% nieruchomości. Maksymalnie okres kredytowy wynieść może 35 lat. Prowizje za kredyt hipoteczny w Banku Millenium wynoszą od 0,00% do 2,00%. Dodatkową zaletą jest brak opłat w przypadku wcześniejszej spłaty kredytu, jednak dopiero po 4 latach. Aktywnym klientom banku przysługują niższe marże.

3. Alior Bank – Kredyt hipoteczny

Alior Bank zapewnia finansowanie nawet 80% nieruchomości w okresie do 30 lat. Naliczana przez kredytodawcę prowizja wynosi około 2,00% – 5,00%. Klient może liczyć na wstępną decyzję kredytową w ciągu doby od złożenia wniosku. Kredytobiorcom przysługuje również możliwość skorzystania z marży promocyjnej w wysokości 1,99%. Do 5 lat istnieje możliwość zawieszenia spłaty długu przez 6 miesięcy w roku.

4. ING Bank Śląski – Kredyt hipoteczny

W ING Banku Śląskim maksymalna finansowana wartość nieruchomości wynosi 80%. Klienci mogą zadłużyć się u kredytodawcy na 35 lat. Prowizje naliczane przez ING Bank Śląski wynoszą od 0,00% do 1,90%, co czyni tę ofertę finansową bardzo atrakcyjną. Klienci mają do wyboru zerową prowizję lub niższą marżę. Dodatkową zaletą jest brak opłat przygotowawczych.

5. Bank Citi Handlowy – Kredyt hipoteczny

Klienci banku Citi Handlowego mogą liczyć na dofinansowanie do 80% wartości nieruchomości, przez maksymalny okres kredytowania 30 lat. Prowizja naliczana przez bank może wynieść od 0,00% do 4,00% i jest rozpatrywana indywidualnie. Dodatkową zaletą jest usługa całkowicie bezpłatnego rozpatrzenia wniosku kredytowego klienta.

pawel

pawel

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu 😉
pawel

Autor

pawel

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu ;)


Notice: compact(): Undefined variable: limits in /home/pawmas/domains/kredyty-hipoteczne.eu/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

Notice: compact(): Undefined variable: groupby in /home/pawmas/domains/kredyty-hipoteczne.eu/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *