Ranking kredytów hipotecznych – listopad 2017

Tak prezentuje się aktualny ranking kredytów hipotecznych na listopad 2017:

1. PKO BP – Kredyt hipoteczny

Bank PKO BP daje gwarancję dofinansowania aż 90% wartości nieruchomości. Okres kredytowy wynosi maksymalnie 35 lat. W bank PKO BP prowizje związane z zaciągnięciem kredytu hipotecznego wynoszą od 0,00% do 3,50%. Przez miesiąc w ciągu roku korzystać można z wakacji kredytowych, a 25% wartości (więcej…)

Konkurencyjność a zysk, czyli dylemat banku

Z punktu widzenia banku, zyskowność oferty kredytowej jest jednym z najważniejszych czynników, od których zależy jego przychód. W przypadku kredytów hipotecznych jest to szczególnie istotne, gdyż nawet dziesiąta część procenta w ofercie, może przedłożyć się na dodatkowe kilka tysięcy złotych, które przecież z własnej kieszeni musi zapłacić dłużnik.

Zysk a stopy procentowe

Jeśli mamy wysokie stopy (więcej…)

Ranking kredytów hipotecznych – wrzesień 2017

Poszukując najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego musimy przeanalizować wiele czynników. Dzięki temu znajdziemy ofertę, która idealnie spełni wszystkie nasze oczekiwania i potrzeby. Poniżej znajdziesz sprawdzony ranking kredytów hipotecznych (wrzesień 2017). Oferty zostały przeanalizowane pod względem, jak najniższej łącznej kwoty całkowitej do spłaty.

1. Na pierwszym miejscu znajduje się (więcej…)

Kredyty hipoteczne – co po programie MdM

Zakup mieszkania czy domu to jedna z ważniejszych decyzji, jakie podejmuje spora część Polaków. W rozwiązaniu problemów mieszkaniowych pomocne są kredyty hipoteczne, z których korzystają głównie młodzi kredytobiorcy. To właśnie dopłata rządowa w ramach programu Mieszkanie dla Młodych sprawiła, że kredytobiorcy zaciągali kredyty hipoteczne w złotówkach.

Koniec z MdM?
Korzystając z popularności programu (więcej…)